Nederlands English Polski

Facebook Twitter LinkedIn

 

Team

Jarka Dadokova 
Directeur en eigenaar van Konekta Services B.V.
Eindverantwoordelijk en algemene leiding
E-mail: jarka@konektaservices.nl 

Konekta Services - Jarka from Konekta Services on Vimeo.

Fred Colijn 
Commercieel medewerker
Onderhouden en uitbreiden van het klantenbestand
E-mail: fred@konektaservices.nl
Telnr. 06 - 54 93 06 73

Konekta Services - Fred from Konekta Services on Vimeo.

Kasia Bielenin 
Werving & Selectie
Werving & selectie en opstellen van planningen
E-mail: kasia@konektaservices.nl
Telnr. 06 - 11 34 84 06

Konekta Services - Kasia from Konekta Services on Vimeo.

Jolanda Maas 
Administratief/financieel medewerker
Debiteuren- en crediteurenbeheer
E-mail: jolanda@konektaservices.nl
Telnr. 06 - 41 25 40 56

Konekta Services - Jolanda from Konekta Services on Vimeo.

Brigita Galzina
Medewerker Salarisadministratie
E-mail: brigita@konektaservices.nl

Date Gorter
Medewerker Salarisadministratie
E-mail: date@konektaservices.nl
Telnr. 088 - 01 50 600

Dagmara Nitsche-Maksutaj
Accountmanager
E-mail: dagmara@konektaservices.nl 
Telnr. 06 - 11 19 95 51 

Nenad Milikic
Finance Manager
E-mail: nenad@konektaservices.nl 
Telnr. 088 - 01 50 600

Eva Vasutova
Logistiek medewerker
E-mail: eva@konektaservices.nl 
Telnr. 06 - 55 45 27 16

Konekta Services - Eva from Konekta Services on Vimeo.

Jana Plechackova
Administratie
E-mail: jana@konektaservices.nl
Telnr. 06 - 46 38 28 51 

Camelia-Maria Balan
Administratief medewerker
E-mail: camelia-maria@konektaservices.nl 
Telnr. 088 - 01 50 600

Konekta Services - Camelia-Maria from Konekta Services on Vimeo.

Marius Cocor
Manager/Planner steigerbouw
E-mail: marius@konektaservices.nl 
Telnr. 06 - 46 14 06 08

Konekta Services - Marius from Konekta Services on Vimeo.

Mihai Paun
Logistiek medewerker
E-mail: mihai@konektaservices.nl
Telnr. 06 - 15 64 42 25 

Konekta Services - Mihai from Konekta Services on Vimeo.